Filo Takip Sistemleri

Filo Takip Sistemleri

Filo yönetim ve takip sistemi Gps uydularından gelen verilerin araç takip cihazları tarafından araç koordinat bilgisi, hız, enlem ve boylam gibi farklı veri bilgilerinin araç takip sistemi sunucularına aktarılması ve gelen veri bilgilerinin kullanıcılar tarafından kullanıcı adı ve şifresi ile internetin bulunduğu her alandan araçların veri bilgilerini takip edebilmesidir.

Filo Takip Cihazı

Filo takip cihazları her araç için uygun olmakla beraberinde yüksek tonajlı araçlarda canbus parametrelerinden gelen datalar sayesinde araç yakıt giderlerini kontrol edebilirsiniz. Filo takip cihazları ortalama 25 dakika gibi bir zaman diliminde kurulum ve montajı yapılabilmektedir.

Filo Takip Avantajları

Filo takip sistemi sayesinde işletmenize farklı ekonomiler katabilirsiniz. İş planın organizasyonu, araç bakım giderlerinin kontrol edilmesi, mesai dışı kullanım gibi sürücülerin sürüş analizlerini raporlayabilirsiniz.

Yakıt ekonomisi, Saha içi organizasyon, Araç bakım giderlerinde tasarruf, Vergi, kasko vb. araç kimlik bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Filo Takip Sistemini Hangi Sektörler Tercih Etmeli?

Filo takip sistemi lojistik firmalar ve sahada satış organizasyonu sağlayan firmalar açısından uygundur. Filo takip sistemi sayesinde saha organizasyonlarını kontrol edebilir yönetebilirsiniz.Lojistik Firmaları ,Teknik Servis Hizmeti Veren Firmalar, Dağıtım, Kargo Firmaları, Pazarlama Firmaları

Filo Takip Yazılımı Raporları

Raporlamalarınız günlük, haftalık, aylık veya belirlediğiniz tarih aralığında alabilirsiniz.Aktivite raporları, Kontak açma / kapama bilgileri, Bölge tanımlama raporları, Kilometre raporları gibi farklı reporları sistem üzerinden alabilirsiniz. 


Araç Takip
Uzun vadeli beklentileriniz için Turuncu Araç Takip Sistemleri.
Detaylar
Filo Takip Çözümleri
Araç filolarını tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetin.
Detaylar
Rent a Car Çözümleri
Araç kiralama firmalarına yönelik Rent a Car araç takip sistemleri.
Detaylar
Doğru Tercihler Geleceğinizi Etkiler.. Turuncu Araç Takip Sistemi ile doğru tercihe yakınsınız! İletişime Geç