Uluslararası Araç Takip Sistemi (Yurtdışı)

Uluslararası arası taşımacılık yapan firmaların araçları tüm Dünya üzerinde takip edebildiği GPS Uydu takip cihazları ile ürün güvenliği ve sürücü kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Uluslararası ürün taşımacılığında Kurumların ürün güvenliğini sağlaması ve sürücü konum bilgilerinin tek bir ekran üzerinden takip edebilmesi ile araç ve sürücü güvenliği sağlanmaktadır. Yurtdışında çalışabilen araç takip cihazları ve veri gönderim hatları ile TIR’larınız 7/24 güvenliği sağlanacaktır.

Uluslararası dolaşımda olan araçların Dünya haritası üzerinde noktasalar olarak yer tespitini sağlayabilirsiniz. Uluslararası dolaşımda bulunan araçların yurtdışında da veri almasına imkân sağlayan M2M sim kartlar ile kesintisiz bilgi alabilirsiniz.

Uluslararası (Yurtdışı) Araç Takip Aksesuar Ürünler

Uluslararası Araç takip sistemi cihazı ile entegre olarak çalışabilen ek modüller ile Sıcaklık kontrolü, Canbus üzerinden yakıt tüketimi ve motor parametreleri gibi birçok bilgiye araç takip sistemi raporlama ekranlarından takip edebilirsiniz.

Araç takip sistemi ekran görüntüleri ve detay bilgileri için Araç Takip Sistemi Sunum ekranından inceleleyebilirsiniz. M2M Hatları ile ilgili olarak M2M Araç Takip Sim Kart blog yazısından bilgi alabililrsiniz.


Araç Takip
Uzun vadeli beklentileriniz için Turuncu Araç Takip Sistemleri.
Detaylar
Filo Takip Çözümleri
Araç filolarını tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetin.
Detaylar
Rent a Car Çözümleri
Araç kiralama firmalarına yönelik Rent a Car araç takip sistemleri.
Detaylar
Doğru Tercihler Geleceğinizi Etkiler.. Turuncu Araç Takip Sistemi ile doğru tercihe yakınsınız! İletişime Geç