Gps Takip Sistemi Fiyatları

Gps Takip Sistemleri araçlarınıza yapılacak olan montaj sonrasında araçlarınızı anlık olarak Uydular üzerinden gelecek koordinat bilgileri ile takip edebilirsiniz. Araçlarınızın adres bilgileri ile cadde ve sokak görünümleri olarak araçlarınızı takip edebilirsiniz.

Gps Takip Sistemi Fiyatları

Ürünlerimizi 12 veya 24 Aylık hizmet süreleri dahilinde satın alabilrsiniz. Cihazların satışları yapıldıktan sonra bu süre boyunca sistemi aktif olarak kullanabilirsiniz. Gps Takip Sistemi Fiyatları abonellik olarak hizmet verilmektedir.. Bu süre sonunda hizmetde devam etmek için gps takip cihazı sunucu hizmet ücreti tarafınızdan talep edilecektir. Ayrıca içinde bulunan Sim kart hizmetini firmamızdan talep etmeniz durumunda sim kart hizmet ücreti de ayrıca sizden talep edilecektir. Gps Takip Sistemi Fiyatları hakkında detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilir fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

 

Gps Takip Sistemi Raporlama

Araç takip sistemleri ile araçlarınızın geçmişe dönük raporlarını araç takip sistemi yazılımı üzerinden takip edebilirsiniz. Günlük yapılan kilometre, toplam kilometre bilgisi, bekleme süreleri, anlık durumları, mesai dışı kullanım bilgileri gibi birçok veri bilgisine Gps Takip Sistemi raporlama ekranlarından geçmişe dönük olarak görebilirsiniz. Sistem üzerinden alacağınız raporları PDF veya excel dosyaları olarak bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

 

Gps Takip Sistemi Montaj

Ürünlerimizi İstanbul, adana, İzmir, Ankara, Antalya, Mersin, İzmit, Kocaeli gibi illerden ve Tüm Türkiye’den ulaşabilirsiniz. Size en yakın GPRS araç montaj teknik servis firmalarını ve ekonomik fiyatlar ile GPRS araç takip cihazı hizmeti alabilirsiniz


Araç Takip
Uzun vadeli beklentileriniz için Turuncu Araç Takip Sistemleri.
Detaylar
Filo Takip Çözümleri
Araç filolarını tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetin.
Detaylar
Rent a Car Çözümleri
Araç kiralama firmalarına yönelik Rent a Car araç takip sistemleri.
Detaylar
Doğru Tercihler Geleceğinizi Etkiler.. Turuncu Araç Takip Sistemi ile doğru tercihe yakınsınız! İletişime Geç