Depo Kapağı Güvenlik Sistemi (Mazot Kapağı Sensörü)

Yüksek tonajlı araçlar için geliştirilen yakıt deposu güvenlik kapakları ile araç mazot depolarında bulunan mazotların güvenliği Depo kapağı güvenlik sistemleri sayesinde araç içinde bulunan yakıtların çalınma riski ortadan kalmaktadır. Mazot deposuna takılacak olan Depo kapağı kilit sistemi sayesinde istenmeyen mazot çalınmaların önüne geçebilirsiniz. Mazot Kapağı sensörleri tüm yüksek tonajlı araçlar için uyumludur. Depo kapağı güvenlik sistemleri standart donanım, RFID ile entegre olarak çalışabilen ve ayrıca araç takip sistemi ile izleyebileceğiniz yapılara uygun olarak geliştirilmiştir.

Depo Kapağı Güvenlik Sistemi

Mazot Hırsızlığına Son

Araçlarınızın depolarından çalınacak olan yakıtların önüne mazot depo koruma kiti sayesinde %100 Güvenlik altına alabilirsiniz. Depo kapağı güvenlik sistemleri darbelere karşı dayanaklı, yüksek sıcak ve soğuk ortamlarda performanslı çalışması ile ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

 

Kolay ve Basit Montaj

Depo Kapağı güvenlik sistemi yüksek tonajlı araçlara uyumlu yapısı ile basit ve kolay montajı ile kullanılabilmektedir. Kilitli yapısı Darbelere karşı koruması ve mazot deposunun içine sokulmak istenen hortum ve bunun gibi nesneleri önleyici yapıya sahiptir.

Araç Takip İle Entegre çalışabilmesi

Araçlarınızın içinde kullandığınız Mevcut araç takip cihazlarının uyumlu olması durumunda Depo Kapağı güvenlik sistemi kiti ürünleri entegre olarak çalışabilecektir. Araç takip sistemi RFID ile haberleşme özelliği sayesinde depo kapağının nerede açıldığı nerede kapandığı gibi bilgileri araç takip sistemi sayısal haritaları üzerinden takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Yakıt Mazot Depo Kapağı Güvenlik ürünleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 


Araç Takip
Uzun vadeli beklentileriniz için Turuncu Araç Takip Sistemleri.
Detaylar
Filo Takip Çözümleri
Araç filolarını tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetin.
Detaylar
Rent a Car Çözümleri
Araç kiralama firmalarına yönelik Rent a Car araç takip sistemleri.
Detaylar
Doğru Tercihler Geleceğinizi Etkiler.. Turuncu Araç Takip Sistemi ile doğru tercihe yakınsınız! İletişime Geç