Bursa Araç Takip Sistemi

Türkiye genelinde araç takip sistemi ürünleri ile hizmet veren Turuncu araç takip Bursa ili ve Bursa ilçelerinde de GPRS ve GPS Uydu takip cihazı ürünlerinin satış, servis ve montaj desteği hizmetini sağlamaktadır. Araçlarınıza takılacak olan araç takip sistemi ile size verilecek olan araç takip sistemi giriş ekran kullanıcı adı ve şifresi ile Bursa ili cadde ve sokak detayları gösterir haritalar ile araçlarınızı 7/24 kesintisiz olarak araç takip yazılımı üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Araç Takip Sistemi Fiyatları Bursa

Satınalacağınız araç takip sistemi ürünleri standart donanım veya güvenlik donanımlı ürünler üzerinden tercih yapabilirsiniz. Güvenlik paketi ürünlerimizde motor Blokaj desteği ve dahili batarya mevcuttur. Standart donanımda ve Güvenlik paketinde raporlamalar aynı olup araçların kontak açma ve kapama bilgileri bekleme süreleri, anlık konum bilgileri araç takip sistemi yazılımı üzerinden takip edebilirsiniz.

Bursa araç takip sistemi fiyatları için firmamızla iletişime geçebilir firmamızdan 12 veya 24 aylık hizmet bedellerini kapsayan ürün seçenekleri ile araç takip sistemi hizmeti alabilirsiniz.

 

Raporlamalar

Web üzerinden araçlardan gelen data bilgileri raporlayabilirsiniz. Geçmişe dönük olarak hangi aracın hangi konumda olduğu ne kadar süre nerde bekleme yaptığı gibi birçok veri bilgisine araç takip sistemi raporlama ekranlarından takip edebilirsiniz. Raporları PDF veya Excel formatında sistem üzerinden detaylı bir şekilde alabilirsiniz. Detaylı araç takip rapor bilgileri için burdan inceleyebilirsiniz.

 

Bursa İli Hizmet Noktaları

Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mersin olmak üzere Bursa ili ve ilçelerinden de araç takip sistemi hizmeti firmamızdan talep edebilirsiniz. Bursa ilinde hizmet verdiğimiz ilçeler., Büyükorhan· Gemlik· Gürsu· Harmancık· İnegöl· İznik· Karacabey· Keles· Kestel· Mudanya· Mustafakemalpaşa· Nilüfer· Orhaneli· Orhangazi· Osmangazi· Yenişehir· Yıldırım

Size en yakın Bursa ili ve ilçesindeki yetkili satış firması veya montaj firmaları için bilgi alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir; Okul (Öğrenci, Personel) Servisi Takip SistemiGPRS Araç Takip SistemleriDepo Kapağı Güvenlik Sistemi


Araç Takip
Uzun vadeli beklentileriniz için Turuncu Araç Takip Sistemleri.
Detaylar
Filo Takip Çözümleri
Araç filolarını tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetin.
Detaylar
Rent a Car Çözümleri
Araç kiralama firmalarına yönelik Rent a Car araç takip sistemleri.
Detaylar
Doğru Tercihler Geleceğinizi Etkiler.. Turuncu Araç Takip Sistemi ile doğru tercihe yakınsınız! İletişime Geç