Araç Takip Sistemi Satış Modelleri Nelerdir?

Araç takip sistemi ürünleri tercih ederken dikkat edilmesi gerekli olan hizmet modellerinin satın alırken dikkat edilmesi gereken keskin noktalar vardır. Araç takip sistemi ürünleri Satış modeli veya Taahhütlü satış modeli olarak satın alabilirsiniz. Bu başlıklar altında hizmetin nasıl satın alınacağı konusunda gerekli açıklamaları inceleyebilirsiniz.

 

Araç Takip Cihazı Satış Hizmeti

Araç takip sistemi satışları yazılım hizmeti ile beraberinde müşteriler tarafındasın 12 Aylık hizmet bedeli veya 24 Aylık hizmet bedeli olarak satılmaktadır. Kullanıcılar bu süre için araç takip cihazı kullanımı için bir ücret ödemektedirler. Ödenecek olan bu ücret araç takip cihazı ve yazılım lisans bedeli olarak tahsil edilmektedir. Araç takip cihazı müşterileri bu bedeli Kredi kartı veya nakit ödeme yaparak bu hizmete sahip olabilirler.

 

Araç Takip Cihazı Taahhütlü Satış Modeli

Araç takip cihazı taahhütlü satış modelinde ise kullanıcılar ile minumum 24 aylık bir hizmet süresi için araç takip cihazı satın alırlar. 24 Aylık taahhütlü hizmet olarak araç takip sistemi ürünleri sahip olabilirler. Taahhütlü satış modeli ile normal satış modeli arasında ödeme olarak farklılık vardır. Araç takip cihazı taahhütlü satış modelinde kullanıcılar araç başına ödenecek tutarı 24 ay olarak hizmet süresince ödeme yaparlar. Fakat bu ödenen aylık ücretin toplam maliyeti 24 ay sonunda ödenen bedel satışa göre çok yükse bir ücret olarak karşınıza çıkacaktır.

 

Sonuç

Örnek olarak 24 Aylık bir hizmeti nakit olarak ödemeniz durumunda 600 TL. Civarında bir ücret ödeyerek 24 aylık hizmet alabilirsiniz. Fakat bu hizmeti Taahhütlü satış modeli ile almanız durumunda aylık 40 TL. Ortalama fiyat ile sahip olabilirsiniz. 24 Ay sonunda (40 TL. x 24 Ay) 960 TL. Gibi yüksek bir ücrete gelmektedir.

Bu nedenle araç takip cihazı hizmeti alınırken araç takip cihazı satış modeli üzerinden hizmet almak çok daha ekonomik olacaktır.

İlginizi çekebilir; Bursa Araç Takip SistemiGps Takip Sistemi FiyatlarıAntalya Araç Takip Sistemi


Araç Takip
Uzun vadeli beklentileriniz için Turuncu Araç Takip Sistemleri.
Detaylar
Filo Takip Çözümleri
Araç filolarını tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetin.
Detaylar
Rent a Car Çözümleri
Araç kiralama firmalarına yönelik Rent a Car araç takip sistemleri.
Detaylar
Doğru Tercihler Geleceğinizi Etkiler.. Turuncu Araç Takip Sistemi ile doğru tercihe yakınsınız! İletişime Geç