Araç Takip Sistemi Kiralama

Araç Takip Sistemi Kiralama hizmeti olarak ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Rent a car araçları için geliştirilen araç takip cihazı ürünleri ile araçların güvenliği ve kontrolünü sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin araçları günlük kaç kilometre yaptığı, hangi bölgede araçlarınızı kullandığı bölge ihlali yapıp yapmadığı gibi birçok data bilgisi Kiralık (Rent a car) Araç takip sistemi ürünleri ile takip edebilirsiniz.

 

Kiralık Araç Takip Sistemi (Rent a Car) Güvenlik

Rent a Car Kiralık araç takip sistemi ile araçlarınızı gün içinde 7/24 kontrol sağlayabilirsiniz. Güvenlik li ürün paketleri ile araçlarınızı kontrolü sağlayabilirsiniz. İstenmeyen durumlarda araçlarınız uzaktan motorlarını bloke edebilirsiniz. Bataryalı araç takip cihazları ile araç takip cihazı ürünlerin besleme kaynakları kesilmesi durumunda Kiralık araç takip sistemi ürünlerinde veri alışverişi devam edecektir. Bölge tanımlaması ile Kiralık araçlarınızın bölge dışına çıkması durumunda anlık bilgilendirme mailleri ile haberdar olabilirsiniz.

 

Rent A Car (Kiralık) Araç Uydu Takip Sistemleri Avantajları

Kiralık araçlarınızın günlük yaptığı kilometreyi Kiralık araç takip sistemi cihazları üzerinden takip edebilirsiniz. Günlük kilometre bilgilerinin yanısıra belirlediğiniz tarihler arası kilometre bilgileri sistemden raporlayabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizde anlaşmış olduğunuz aylık veya günlük kilometrelerin geçilmesi durumunda müşteriden geçilen km başına talep edeceğiniz ücreti alabilirsiniz. Düzenli kilometre bilgilerinin kontrolü ile araç bakım süreleri takip edebilirsiniz. Vergi Kasko ve diğer resmi ceza ve vergileri Kiralık (Rent A Car) Araç takip sistemi modülü üzerinden takip etme avantajını sağlarsınız.

 

Kiralık (Rent A Car) Araç Takip Cihazı Fiyatları

Kiralık araç takip sistemi fiyatları satın alacağınız ürün modeline göre değişkenlik gösterecektir. Standart kiralık araç takip cihazı veya Aksesuarlar eklenerek alacağınız kiralık araç takip sistemi fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kiralık araç takip sistemi fiyatları satın alacağınız adet sayısına göre fiyatlandırılacak olup ödemeler 3’er aylık ödeme veya aylık kira ödeme şeklinde belirlenmiştir.

Kiralık (Rent A Car) araç takip sistemi ürünlerinde müşterilerimizden taahhüt alınmaktadır. Kiralık olarak kullanılan araç uydu takip cihazı ürünlerinin kira süresi boyunca sorumlulukları kiralık araç takip cihazı kullanıcılara aittir.

İlginizi çekebilir; Araç Filo YönetimiAntalya Araç Takip SistemiUluslararası Araç Takip Sistemi (Yurtdışı)Araç Takip ile araçlarımı nasıl izlerim ?


Araç Takip
Uzun vadeli beklentileriniz için Turuncu Araç Takip Sistemleri.
Detaylar
Filo Takip Çözümleri
Araç filolarını tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetin.
Detaylar
Rent a Car Çözümleri
Araç kiralama firmalarına yönelik Rent a Car araç takip sistemleri.
Detaylar
Doğru Tercihler Geleceğinizi Etkiler.. Turuncu Araç Takip Sistemi ile doğru tercihe yakınsınız! İletişime Geç