Araç Takip Sistemi Aksesuarları

Araç takip sistemi ürünleri ile araçlarınızın konum bilgisi, hız ve kontak bilgilerinin yanısıra araç takip sistemi cihazı ile entegre olarak çalışabilen aksesuar ürünler ile araçlarınızı takip edebilirsiniz. Araç takip cihazı aksesuar ürünleri farklı sektörlerde ve farklı amaçlar için kullanılan cihazlara entegre olarak çalışmaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre motor blokaj, sıcaklık sensörü, RFID sürücü tanıma kiti, Canbus vb. farklı ürün seçenekleri ile araçlarınızı takip edebilirsiniz.

Motor Blokaj

Araç takip sistemi ile entegre olarak çalışabilen Motor blokaj kiti sayesinde araçlarınızın motorlarını uzaktan durdurabilirsiniz. Rent a car sektöründe kullanılan araçlarda tercih edilen araç takip cihazı motor blokaj kiti ile araçlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

RFID Sürücü tanıma Kiti

Bir aracı işletme içinde birden fazla sürücünün kullanması durumunda hangi aracı hangi sürücünün kullandığını araç takip sistemi RFID Sürücü tanıma kiti ile kontrol edebilirsiniz. RFID Sürücü tanıma kiti özellikle Trafik cezası ve sürücü şikâyetlerinde işletmelerde geçmişe dönük hangi sürücünün kural ihlali yaptığının kontrolünü sağlamaktadır.

Canbus Haberleşme Birimi

Canbus haberleşme birimi 2004 model ve üzeri yüksek tonajlı araçlarda (Kamyon, TIR, Otobüs) kullanılan araç takip sistemi entegre birimidir. Canbus araç takip entegre birimi sayesinde araçların yakıt tüketimlerinde, motor sıcaklığına kadar 100 ün üzerinde araç veri bilgisi elde edilmektedir. Özellikle yüksek tonajlı araçlarda tercih edilen Canbus araç takip sistemi entegre birimi sayesinde araç yakıt giderleri kontrol altına alınmaktadır.

Entegre Navigasyon

Araç takip sistemi ile entegre çalışabilen Navigasyon kiti sayesinde sürücü ile haberleşebilirsiniz.

Kapı Sensörü

Araç kapılarının ne zaman açıldığı veya kapandığının bilgisinin araç takip yazılımı üzerinden kontrol edebilir ve raporlayabilirsiniz. 

Kaput Sensörü

Araç kaputunun hangi noktada açıldığının bilgisini araç takip sistemi kaput sensöründen bilgi alabilir ve raporlayabilirsiniz

Acil Yardım Butonu

Acil bir durumunda kullanılacak olan araç takip sistemi acil durum butonu ile araç konum bilgisi araç takip sistemi yazılımı üzerinden kontrol edilebilmektedir.


Araç Takip
Uzun vadeli beklentileriniz için Turuncu Araç Takip Sistemleri.
Detaylar
Filo Takip Çözümleri
Araç filolarını tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetin.
Detaylar
Rent a Car Çözümleri
Araç kiralama firmalarına yönelik Rent a Car araç takip sistemleri.
Detaylar
Doğru Tercihler Geleceğinizi Etkiler.. Turuncu Araç Takip Sistemi ile doğru tercihe yakınsınız! İletişime Geç