Araç Takip Sim Kart Veri Gönderim Hizmeti

Araç takip cihazları içinde bulunan M2M (Machine to Machine) Makineler arası iletişim anlamına gelen kısaltma ile M2M ifadesidir. Takip edilmesi gerekli olan araçların içinde bulunan araç takip cihazlarından gelen veri bilgileri M2M hatlar üzerinden aktarılmasıdır. Araçların kontak açma, kontak kapatma, hız, lokasyon ve araç içinde bulunan farklı sensörlerden gelen data bilgilerinin sürekli olarak sunuculara iletilmesinde gerekli olan iletişim kaynağıdır.

 

Araç takip cihazı içinde bulunan sim kartları servis sağlayıcıları olan Turkcell veya Vodafone gibi firmalardan temin edilmektedir. Ayrıca talep edilmesi durumunda firmamızdan paket olarak Turkcell (Araç takip cihazı + Data Veri Gönderim) hizmetleri sağlanabilmektedir. Sim kartlar sıcak veya soğuk alanlara dayanıklı olarak üretilmiş ürünlerdir. M2M hatlarında internet bağlantısı için gerekli olan internet paketleri tanımlıdır. Kullanıcı tarafından talep edilmesi durumunda araç takip cihazı içinde bulunan M2M veri Gönderim Data hatları sesle iletişim içinde kullanılabilmektedir.

 

Araç takip sistemi cihazlarında kullanılan M2M veri gönderim hatlarının 50 MB’lık veri gönderimine açık olması araç takip sistemi kullanımı için yeterli olacaktır.


Araç Takip
Uzun vadeli beklentileriniz için Turuncu Araç Takip Sistemleri.
Detaylar
Filo Takip Çözümleri
Araç filolarını tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetin.
Detaylar
Rent a Car Çözümleri
Araç kiralama firmalarına yönelik Rent a Car araç takip sistemleri.
Detaylar
Doğru Tercihler Geleceğinizi Etkiler.. Turuncu Araç Takip Sistemi ile doğru tercihe yakınsınız! İletişime Geç