Araç Takip Mobil Uygulama Görüntüleri

Araçlarınızı Mobil uygulamalardan takip edebilirsiniz. Gelişmiş altyapı ile araçlardan gelen data bilgilerini anlık olarak takip edebilir. Geçmişe dönül raporlama seçenekleri ile araçlarınızın Bekleme sürelerini, Kontak açma kapama bilgileri, Seyahat raporlarını tüm mobil cihazlar takip edebilirsiniz.

Kullanıcı Giriş Ekranı

Size tanımlanan kullanıcı adı ve şifrenizle uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan giriş ekranıyla sisteme giriş yapabilirsiniz. Uygulamaya bir kez giriş yaptıktan sonra, "Güvenli Çıkış" yapmadığınız sürece uygulamayı kapatsanız veya arka plana alsanız dahi sistem sizden tekrar kullanıcı giriş bilgileri talep etmeyecektir.

Takip Ekranı

Takip ekranında araçların anlık konum bilgileri görebilirsiniz. Tek bir ekran üzerinden tüm araçlarınızı takip edebilirsiniz. Araç üzerine tıklanması durumunda araçlar ile ilgili olarak detay bilgilere ulaşabilirsiniz. Ekran da harita seçimini değiştirebilirsiniz. Karma, Sokak veya Uydu Haritası olarak değişiklik yapabilirsiniz.

 

Araçlar Ekranı

Araçlar ekranında araçlarınızı liste olarak görebilirsiniz.  Araç Plakası, Tarih, Saat, Anlık Hız bilgisi, Toplam Kilometre bilgisi kontak durumunu dinamik yapısı ile güncelleme yapmadan takip edebilirsiniz. KIRMIZI = Kontak Kapalı SARI= Kontak Açık Bekleme YEŞİL= Hareketli SİYAH= Bilgi yok

Araçlar Ekranı

Araç Detay Ekranı

Araç detay ekranı ile araçlarınızın detay bilgileri tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Günlük yapılan kilometre bilgisi, Anlık hız bilgisine, Toplam Kilometre bilgisi, İlk Kontak açma bilgisi, Son kontak bilgisi, Kontak durumunu hakkında anlık bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Sürücü telefon numarası tanımlanması durumunda sürücüyü arayabilme ve araç konum bilgisine Haritalar üzerinden ulaşmanıza imkân vermektedir.

Araç Detay EkranıAraç Detay Kilometre ekranı

Raporlar Ekranı

Raporlar ekranı ile araçlarınızın gün içinde yapmış olduğu aktivite bilgileri tek bir ekran üzerinden rapor alabilme . Detay Raporu; Araçların gün içinde yaptığı tüm aktiviteleri tek bir ekran görebilirsiniz. Seyahat Raporu; Seyahat Raporu ile araçların her kontak açma ve kapama zamanlarını, gidilen maksimum hız, seyahat süresi, bekleme süresi ve birçok veriye ulaşabilirsiniz. Kontak Açma Kapama Raporu: Araçların her kontak açma ve kapatmalarının listesini görebilirsiniz. Hangi noktada kontak açıldı ve süresini takip edebilirsiniz. Bekleme Raporu: Araçların ne kadar süre nerede beklediklerini raporlayabilirsiniz. Kilometre Raporu: Belirlediğiniz iki tarih ve saat aralığındaki kilometre bilgisini raporlayabilirsiniz. Günlük Kilometre Raporu: Araçlarınızın kilometre bilgilerini gün gün görebilirsiniz.

Anlık Konum Raporu ;

Anlık konum raporu ile araçların anlık konum bilgileri takip edebilirsiniz. Ara Plakası, Anlık Hız Bilgisi, Kontak Durumu, Toplam kilometre bilgileri görebilirsiniz. konum bilgisine tıklamanız durumunda aracın konum bilgisine ulaşabilirsiniz.

Araç Plaka Seçimi ; Tüm raporlarda araç plaka seçimi yapabilirsiniz. İstediğiniz araçlar için veri analizi yapabilirsiniz. 

Tarih Seçimi; Tüm raporlarda geçerli olan Tarih seçimi ile belirlediğiniz iki tarih ve saat olarak raporları alabilirsiniz.

Bekleme Raporu ; Bekleme raporu ile araçların kontak kapalı olarak ne kadar süre nerede bekleme yaptığını. Bekleme başlangıç süresi ve bekleme süresini görebilirsiniz. Konum bilgisine gitmek için konum ikonuna tıklayabilirsiniz.

Günlük Kilometre Raporu ; Seçili olan araçlar için size günlük kilometre bilgisini gün bazında veririr. Seçimi iki tarih arası olarak seçebilir ve ayrıca saat bazlı olarak kilometre raporunu alabilirsiniz. 

Kontak Açma Kapama Raporu; Kontak açma kapama raporu ile araçların gün içinde hangi yerde kontak açtığını hangi noktada kontak kapattığını zaman ve süreler ile görebilirsiniz.

Seyahat Raporu; Seyahat raporu araçların kontak açma ve kapama sürelerinde yapmış olduğu kilometre bilgisi, Bekleme süresi, Maksümum Hız bilgisi ve gidilen yolun süre bazında raporlamanıza imkan vermektedir. Bu rapor ile her kontak açma kapaatmayı ayrı bir sekmede takip edebilirsiniz.

 

Ayarlar

Ayarlar seçiminde Takip ekranı ve araç detay ekranında bulunan haritaları sokak haritası, uydu haritası veya karma harita olarak seçebilir ve bu haritalar üzerinden araçlarınızın takibini yapabilirsiniz. Trafik durumu seçimi ile canlı trafik bilgisine ulaşabilirsiniz.

Ayarlar Ekranı

 

İletişim Sayfası

Firmamızı arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Geri Bildirim

Yazılımın geliştirilmesi için istek ve önerilerinizi bizle paylaşabilirsiniz.

 


Araç Takip
Uzun vadeli beklentileriniz için Turuncu Araç Takip Sistemleri.
Detaylar
Filo Takip Çözümleri
Araç filolarını tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetin.
Detaylar
Rent a Car Çözümleri
Araç kiralama firmalarına yönelik Rent a Car araç takip sistemleri.
Detaylar
Doğru Tercihler Geleceğinizi Etkiler.. Turuncu Araç Takip Sistemi ile doğru tercihe yakınsınız! İletişime Geç