Araç Takip Mesai Dışı Kullanım

Araç takip sistemi ile araçlarınızın mesai dışı kullanımları raporlayabilirsiniz. Firma araçlarınızın personeliniz tarafından ne şekilde kullanıldığı araç takip sistemi üzerinden raporlayabilirsiniz. Günlük yapılan kilometre bilgisi bekleme süreleri gibi birçok standart bilgiye araç takip sistemi yazılımı üzerinden takip edebilirsiniz.

Mesai Dışı Raporlama

Araçların mesai dışı kullanımlarını araç takip seyahat raporu veya kontak açma kapama raporlarından mesai dışı kullanım süreleri takip edebilirsiniz. Araçların mesai dışı toplam kaç kilometre yol katettiği, ne zaman kontak açtığı ve kapattığı ve ne kadar süre araç kullanıldığını araç takip sistemi mesai dışı raporlama seçeneklerinden takip edebilirsiniz.

Geçmişe dönük rapor alabilme özelliği ile araçlarınızın geçmişe dönük mesai dışı kullanımlarını detaylı olarak görebilirsiniz. Haftalık veya aylık olarak mesai dışı kullanımları araç takip sistemi mesai dışı kullanım raporlarından takip edebilirsiniz.

Mesai dışı raporlama ile araçlarınızın mesai dışı kullanımları engellemek, yakıt tüketimini kontrol altına almak ve iş verimliliğini sağlamak, servis bakım gider maliyetlerinizi kontrol altına almak gibi birçok avantaj ile işletmenize ekonomik katkıda bulunabilirsiniz.


Araç Takip
Uzun vadeli beklentileriniz için Turuncu Araç Takip Sistemleri.
Detaylar
Filo Takip Çözümleri
Araç filolarını tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetin.
Detaylar
Rent a Car Çözümleri
Araç kiralama firmalarına yönelik Rent a Car araç takip sistemleri.
Detaylar
Doğru Tercihler Geleceğinizi Etkiler.. Turuncu Araç Takip Sistemi ile doğru tercihe yakınsınız! İletişime Geç