Araç Takip Fiyatları

Araç takip sistemi ürünleri GPS üzerinden M2M veri gönderim hatları ile ile iletişim kurabilen GPS konumlarını tek bir ekran üzerinden takip edebileceğinizi bir takip sistemidir. GPRS takip sistemi fiyatları satın alacağınız ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Araç takip cihazı fiyatları abonelik hizmeti ile satılmaktadır. Hizmet süreleri talebiniz doğrultusunda 12 veya 24 aylık olmak üzere iki seçenek halinde sunulmaktadır.

Hizmet süresi sonunda GPRS Takip Sistemi ürünlerine devam edebilmek için ödenmesi gereken M2M sim kart ücreti ve araç takip cihazı yazılım hizmet bedeli olarak tarafınızdan abonelik ücreti talep edilecektir.

Ayrıca satın alacağınız GSM takip sistemi fiyatları ürünlerinde aksesuar ürünleri (Canbus yakıt kontrol, RFID sürücü tanıma kiti, Motor durdurma) GSM takip fiyatlarını etkileyecek unsurlardır.

GSM ürünleri ile çalışan araç takip cihazları fiyatları için firmamızdan Turkcell araç takip sistemi fiyatları olarak fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Araç izleme fiyatları içinde kurulum ve montaj hizmetleri dahil olup ekstra bir ücret tarafınızdan talep edilmeyecek olup satın alacağınız ürünler M2M araç takip sistemi ile entegre olarak çalışabilmektedir.

Araç takip sistemi fiyat ve ürün seçenekleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.


Araç Takip
Uzun vadeli beklentileriniz için Turuncu Araç Takip Sistemleri.
Detaylar
Filo Takip Çözümleri
Araç filolarını tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetin.
Detaylar
Rent a Car Çözümleri
Araç kiralama firmalarına yönelik Rent a Car araç takip sistemleri.
Detaylar
Doğru Tercihler Geleceğinizi Etkiler.. Turuncu Araç Takip Sistemi ile doğru tercihe yakınsınız! İletişime Geç