Araç İzleme Takip Sistemi

Araç izleme takip sistemi ile araçlarınızı sahada yapmış olduğu aktiviteleri tek bir ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Araç izleme Gps takip cihazları sayesinde araçların kontak bilgilerine, hız bilgilerine, bekleme sürelerine, mesai dışı kullanım süreleri gibi birçok veri bilgisine Araç Takip sistemleri ile anlık olarak takip edin. Geçmişe dönük raporlama seçenekleri ile araçlarınızın hareketlerini Excel veya PDF dökümler ile saklayın.

Araç izleme takip cihazlarının kurulumu ortalama 20 dakika gibi bir zaman süresinde yapılmaktadır. Kurulum sonrasında size verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile internetin olduğu her noktadan sisteme giriş yapabilirsiniz. Araç izleme Gps takip cihazları ile araçlarınızın fazla mesai veya uygunsuz kullanımlardan doğacak olan yakıt giderleri başta olmak üzere servis ve fazla kilometreden dolayı araç yıpranmalarının önüne geçebilirsiniz. Ekonomik araç takip cihazı fiyatları ile araçlarınızı sahada anlık takip edebilirsiniz.

Araç izleme takip sistemi ürünlerine entegre olarak çalışabilen araç takip cihazı aksesuarları ile araçlarınızın uzaktan motororunu durdurabilir, RFİD Sürücü tanıma kiti sayesinde araç sürücülerini raporlayabilir, Canbus yakıt tüketim kontrolü ile araçlarınızın yakıt tüketimi ve motor parametre bilgilerini takip edebilirsiniz.

Araç İzleme Takip Sistemi Hizmet verdiğimiz İller; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Konya, Antalya, Mersin, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Kocaeli, Gebze, Hatay, Manisa, Samsun, Kayseri, Balıkesir, Kahramanmaraş, Aydın, Denizli, Van, Sakarya, Erzurum, Muğla, Mardin, Trabzon, Eskişehir, Malatya, Tekirdağ, Ordu, Sivas, Tokat, Zonguldak, Kütahya, Adıyaman, Çorum, Elazığ, Ağrı, Yozgat, Çanakkale, Sinop, Bartın, Yalova, Gümüşhane.

 


Araç Takip
Uzun vadeli beklentileriniz için Turuncu Araç Takip Sistemleri.
Detaylar
Filo Takip Çözümleri
Araç filolarını tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetin.
Detaylar
Rent a Car Çözümleri
Araç kiralama firmalarına yönelik Rent a Car araç takip sistemleri.
Detaylar
Doğru Tercihler Geleceğinizi Etkiler.. Turuncu Araç Takip Sistemi ile doğru tercihe yakınsınız! İletişime Geç