Araç Isı Takip (Sıcaklık) Kontrol Sistemi

Soğuk hava taşımacılığı yapan nakliye sektöründe bulunan araçların saha üzerinden seyir bilgileri araç takip sistemi cihazları üzerinden kontrol ve takip edilebilmektedir. Araçların günlük yaptığı kilometre bilgisi, toplam kilometre bilgisi, kontak açma ve kapama bilgiler, hız bilgileri gibi birçok farklı bilgiye araç ısı takip sistemi üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Araç Isı Takip Bildirimler

Araç Sıcaklık kontrol sistemi araç içine yerleştirilecek olan sıcaklık (ısı veya nem) sensörleri ile düzenli olarak ölçümleri yapılmaktadır. Araç içinde oluşabilecek sıcaklık değer değişimlerinde kullanıcılar mail ve SMS bilgilendirme alarmları ile uyarılar sağlanmaktadır. Araç ısı takip sistemi yazılımı üzerinden de araçlar koordinat, hız bilgisi ve hangi noktalarda sıcaklık değeri aşımı olduğu araç Gps ısı takip cihazları ile sürekli kontrol edilmektedir.

 

Araç Sıcaklık Takip Aksesuar

Satınalınacak olan aksesuar özellikler ile araç kapıların ne zaman açıldığı kapandığının bilgiside ayrıca verilebilmektedir. Canbus araç yakıt kontrolü talep edilmesi durumunda ayrıca araçların yakıt tüketim bilgileri ve motor parametrelerine araç takip sistemi yazılımı üzerinden kontrol edilmektedir.

Araç takip sistemi ekran görüntüleri ve detay bilgileri için Araç Takip Sistemi Sunum ekranından inceleleyebilirsiniz.

 


Araç Takip
Uzun vadeli beklentileriniz için Turuncu Araç Takip Sistemleri.
Detaylar
Filo Takip Çözümleri
Araç filolarını tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetin.
Detaylar
Rent a Car Çözümleri
Araç kiralama firmalarına yönelik Rent a Car araç takip sistemleri.
Detaylar
Doğru Tercihler Geleceğinizi Etkiler.. Turuncu Araç Takip Sistemi ile doğru tercihe yakınsınız! İletişime Geç